Príjemné bývanie
  • EN
  • SK

Newsletter

Prihlásiť

Prihláste sa na odber noviniek a budete informovaný zo sveta nábytkového dizajnu.

Hľadať

Services

Rozhodli ste sa zmeniť charakter Vášho bývania a oživiť ho zaujímavými interiérovými doplnkami? Hľadáte profesionálov, ktorí Vám s tým pomôžu? Vitajte na správnej adrese. Priamo na mieru pre Vás vytvoríme koncept zariadenia Vášho domu, bytu alebo kancelárie. Vďaka doplnkom na dotvorenie charakteru bývania akými sú textílie, tapety na stenu, záclony či závesy dokážeme interiér premeniť na úplne nové, doposiaľ nepoznané miesto. Nechajte sa aj Vy presvedčiť o tom, že práve detaily privedú Vaše bývanie do dokonalosti.

Súčasťou našich služieb je obhliadka konkrétneho priestoru, na základe ktorej Vám dokážeme odporučiť vhodné riešenie použitím interiérových doplnkov, poskytneme pomoc pri ich výbere a zrealizujeme práce súvisiace s inštalovaním a dekorovaním. V prípade tapiet a kobercov Vám dokážeme zabezpečiť ich aplikáciu na stenu, resp. na podlahu. Ponúkame Vám aj čalúnnické služby, vďaka ktorým dokážeme aj starým veciam dodať nový a moderný vzhľad.

Veríme, že s našimi službami budete spokojný.

Šitie na mieru

Šitie na mieru

Súčasťou našich služieb je samozrejme i šitie bytových doplnkov na mieru presne podľa Vašich predstáv. Pri šití na mieru dbáme v prvom rade na kvalitu materiálov i samotného prevedenia. Či už si teda vyberiete záclony, závesy, rímske rolety, pelmety, vankúše, prehozy alebo prestierania, my Vám ich ušijeme v štýle, ktorý si sami vyberiete. Vďaka šitiu na mieru bude Vaša domácnosť naozaj výnimočná.

Okrem používania klasických riasiacich pások pracujeme aj so systémom "pevných flámskych záhybov". Ich výhodou je jednoduchšia manipulácia a údržba, ako aj estetické a pravidelné sklady. Je už len na Vás, čo si vyberiete.

Interiérový dizajn na mieru

Interiérový dizajn na mieru

Chcete, aby Váš domov vyzeral ako z časopisu o štýlovom bývaní? Tak neváhajte a využite služby našich dizajnérov, ktorí splnia všetky Vaše predstavy o dokonalom bývaní. Naši dizajnéri radi prídu priamo k Vám domov, kde Vám poradia s výberom dekoračných textílií a iných bytových doplnkov. Nechajte si poradiť profesionálmi a užívajte si svoj nový štýlový interiér.

Doplnkové služby

Doplnkové služby

Samozrejmosťou našich služieb v oblasti bytového dizajnu je i samotné vymeranie priestorov, tapetovanie, čalúnenie a pokládka kobercov. Ak teda chcete mať moderný interiér bez námahy, využite naše služby! Úžasný výsledný efekt a Vaša spokojnosť sú zaručené.KONTAKT

tel.: 02 / 63530215
e-mail: ambiente@ambiente.sk

Dom Nábytku ATRIUM
Einsteinova ulica
Bratislava 851 01

Ambiente

ambiente team

Dipl. Ing. Zuzana Brunner
konateľka

Zuzana Feketová
ekonomické oddelenie

Renata Féglová
dizajnérka

Veronika Gondášová
dizajnérka

Bc. Jana Lichnerová
dizajnérka

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a získajte inšpiráciu pre vaše plány priamo na Váš e-mail.

Prihlásiť