Moderné záclony a závesy

Moderné závesy by sme mohli nazvať všetky závesy tejto modernej doby v ktorej práve žijeme. Nie je to však celkom tak. Pod pojmom moderné závesy a záclony si my v Ambiente predstavujeme hladké záclony a závesy bez vzoru. Sú to zväčša tie vyhotovené z hladkého saténu - pre tých, ktorí majú radi trošku viac lesku.

Satén na závesy máme v ponuke skoro od každej firmy ako napr. Houles, Sahco, IFI, Ambera, Designers guild. Majú krásnu škálu farieb, aj keď do moderného spadajú práve farby šedej a jej rozdielne odtiene, ako aj béžovej, prípadne kombinácie šedej s hnedou, tzv. taupe farba. Nemusíte sa však báť ani farieb.

V roku 2017 letia pastelové farby a takou jemnou tyrkysovou alebo fialovou ozaj nič nepokazíte. Moderný záves je aj tzv. "new york style". Závesy sú takisto hladké, ale vyhotovené z padavého nelesklého materiálu. Obzvlášť Downtown Ease od firmy JAB je na tento štýl ako stvorený. Jeho zemité tóny a špeciálne farba zeleno hnedá sú to pravé, aby vám doma vytvorili trošku newyorkského štýlu. Máme však aj ďalšie. Príďte si vybrať.