Moderné záclony a závesy

Moderné závesy by sme mohli nazvať všetky závesy tejto modernej doby v ktorej práve žijeme. Nie je to však celkom tak. Pod pojmom moderné závesy a záclony si my v Ambiente predstavujeme hladké záclony a závesy bez vzoru. Sú to zväčša tie vyhotovené z hladkého saténu - pre tých, ktorí majú radi trošku viac lesku.

Satén na závesy máme v ponuke skoro od každej firmy ako napr. Houles, Sahco, IFI, Ambera, Designers guild. Majú krásnu škálu farieb, aj keď do moderného spadajú práve farby šedej a jej rozdielne odtiene, ako aj béžovej, prípadne kombinácie šedej s hnedou, tzv. taupe farba. Nemusíte sa však báť ani farieb.

V roku 2017 letia pastelové farby a takou jemnou tyrkysovou alebo fialovou ozaj nič nepokazíte. Moderný záves je aj tzv. "new york style". Závesy sú takisto hladké, ale vyhotovené z padavého nelesklého materiálu. Obzvlášť Downtown Ease od firmy JAB je na tento štýl ako stvorený. Jeho zemité tóny a špeciálne farba zeleno hnedá sú to pravé, aby vám doma vytvorili trošku newyorkského štýlu. Máme však aj ďalšie. Príďte si vybrať.

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep you secure, we need you to log in again. Thank you for your understanding.

Thank you for your understanding.

Login