Sewing that fits

Súčasťou našich služieb je aj šitie bytových doplnkov na mieru presne podľa vašich predstáv. Pri šití na mieru dbáme v prvom rade na kvalitu materiálov i samotného prevedenia. Či už si teda vyberiete záclony, závesy, rímske rolety, pelmety, vankúše, prehozy alebo prestierania, my vám ich ušijeme v štýle, ktorý si sami vyberiete. Vďaka šitiu na mieru bude vaša domácnosť naozaj výnimočná.

Okrem používania klasických riasiacich pások pracujeme aj so systémom "pevných flámskych záhybov". Ich výhodou je jednoduchšia manipulácia a údržba, ako aj estetické a pravidelné sklady. Záclona aj záves sú na pevno zriasené, nezavadzajú Vám už žiadne zmotané riasiace pásky a záclona sa Vám používaním a časom nerozriasi. Je už len na Vás, čo si vyberiete. Či už sa Vám páči staršia klasika v podobe riasiacej pásky alebo nový modernejší systém pevných faltov – ušijeme všetko na mieru podľa Vášho želania.

Máte záujem o šitie na mieru? Tak nám zavolajte na 02/63530215, alebo k nám príďte osobne do showroom.

Ukážky šitia závesov a záclon

 

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep you secure, we need you to log in again. Thank you for your understanding.

Thank you for your understanding.

Login