Záclony a závesy do obývačky

Obývačka je zväčša najkrajšou izbou domu alebo bytu. Trávime tam najviac času, a preto si dávame záležať na zariadení obývačky. Neoddeliteľnou súčasťou zariadenia obývačky sú aj záclony a závesy. Ak nemáte na oknách v iných izbách bytu či domu nič, obývačka si to zaslúži. Aj kvôli intimite, aj kvôli zútulneniu. Do obývačky sa hodí aj záclona aj záves.

Ktorý z materiálov je vhodný na záclony a závesy do obývačky? Nuž, to záleží na vašom vkuse a na tom, čo sa vám páči. Záclona by určite mala siahať až po zem, respektíve 1 cm nad podlahou. Časy, keď boli záclony po radiátor, sú nenávratne preč. Niekedy sa tým záclona kvôli radiátoru posunie viac do izby, ale efekt stojí zato. Závesy si v obývačke môžete dovoliť len ako dekoráciu, a teda nemusia byť na celú šírku okna. Treba však dbať, aby ani dekoračné závesy nepôsobili ako handričky. Aj tam je potrebné dbať na väčšie riasenie, aby dekoračný kus pôsobil bohato.

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep you secure, we need you to log in again. Thank you for your understanding.

Thank you for your understanding.

Login